Spread the love

רום כנרת בלוג : כיצד לנווט בהצלחה חילוקי דעות, אי-תקשורת ואי הבנות עם לקוחות, סוכנים משתפים פעולה והברוקר שלך.

לחצים ורגשות יכולים להתלקח בכל עת בעולם הנדל”ן. כאשר מתעוררים קונפליקטים, מתרגלים מנוסים מסתמכים על תקשורת ברורה ותמציתית, שקיפות וכנות. הנה כיצד שלושה עמיתים ממליצים לשמור על דיונים שלווים ולהתקדם מקונפליקט לעבר אושר עבור כל הצדדים המעורבים.

עם לקוחות
1. מניעת סכסוך. רום כנרת בלוג
קיים שיחה מראש עם לקוחות כדי לדון במה שאתה מציע כסוכן וכדי להבין את הציפיות שלהם. אחת המיומנויות החשובות ביותר בתחום הנדל”ן היא היכולת להקשיב ולשאול שאלות הבהרה על סמך מה שאתה שומע. שאל באילו שעות הם מצפים שתהיה זמין ואיך הם רוצים שתתקשר איתם. זוהי חובתך, בתור REALTOR®, לעבוד לטובת הלקוחות שלך. זה כולל להבטיח שהם יודעים על שורה של פרטים, כולל איך השוק עובד, איך אתה מקבל תשלום, איך קורים בתים פתוחים וסיורים ואיך עובדות סגירות.

2. התמודדות עם קונפליקט.
אם מתעוררת בעיה, אל תתנו לה להתחמם. קיים שיחה כדי להכיר בחששות של הלקוח. שאל, “מה אני יכול לעשות כדי שזה יהיה טוב יותר? האם עלינו לבחון מחדש את הציפיות שלנו?” תיעוד החלטות כדי להבטיח הבנה הדדית.

3. ניהול רגשות. רום כנרת בלוג
מה אם לקוחה תרים את קולה? אתה יכול לומר, “אני רואה שאתה כועס. אני רוצה לשמוע אותך ולהתייחס למה שמרגיז אותך.” מציע לקחת הפסקה עד שכולם יירגעו. אל תתאימו להתנהגות רעה. היו מכבדים. מצא את כל מה שאתה יכול בתוך עצמך כדי להישאר רגוע.

4. העברה של קונפליקט בעבר.
המשיכו להתעמק במה הבעיה האמיתית. ברגע שזה ברור, התייחס לזה והתקדם. אם אתה לא יכול, אולי הגיע הזמן לסיים בכבוד את הקשר העסקי. תקשורת ישירה מניעה אותו הביתה: “לעולם לא אוכל לעמוד בציפיות שלך.”

עצות מ-רום כנרת בלוג, הבעלים של הברוקר, Stephanie Walker & Associates, Kitty Hawk, N.C. Walker גם מבצעת גישור והכשרת נציב תלונות הציבור עבור NC REALTORS®.

עם סוכנים משתפים פעולה
1. מניעת סכסוך.
נדל”ן הוא עסק למערכות יחסים. דרך מצוינת אחת לבנות מערכות יחסים היא להיות מעורב בהתאחדות המקומית או המדינה שלך. השתתף באירועי נטוורקינג בתעשייה. ללמד או להשתתף בתוכניות חינוכיות. מתנדב לוועדות. כאשר אתה בעסקה עם סוכן אחר, היה שקוף ושמור על קשר.

2. התמודדות עם קונפליקט.
הישאר מקצועי, גם אם קשה לך לעבוד עם הסוכן השני.

3. ניהול רגשות.
שניכם שם כדי לשרת את הלקוחות. אל תתנו לאגו להפריע. אם יש צורך, נפרדו לזמן מה, התקררו וחשבו מה טוב לכולם במצב. אתם לא חייבים לאהוב אחד את השני, אבל אתם צריכים להישאר מכבדים.

4. העברה של קונפליקט בעבר.
היו כנים וישירים. דבר את זה. אם אינך יכול לפתור את הסכסוך, ערב את המתווכים. אם הסכסוך הוא באותו משרד, על המתווך לדבר עם כל סוכן בנפרד ולאחר מכן להפגיש אותם כדי לדבר על איך דברים יכולים להיעשות טוב יותר.

עצות מאת איימי דבליס, רום כנרת בלוג, מנהלת הדרכה ועוגבת ברוקרים, רום כנרת בלוג.

עם הברוקר שלך
1. מניעת סכסוך.
השתלב בכל ההיבטים של התיווך. צור קשרים חיוביים עם סוכנים אחרים והברוקר שלך. השתתפות חברתית, מאמץ לתרום לרווחה הכוללת של התיווך, והעלאת המוניטין של החברה, כל אלה עושים את ההבדל בהמשך הקו כאשר מתרחשים מחלוקות.

2. התמודדות עם קונפליקט.
סוגים רבים ושונים של קונפליקטים יכולים להתרחש בין סוכן למתווך, כולל חילוקי דעות לגבי מדיניות שיווק, משאבי משרד או תמיכה חינוכית. תיעוד הבעיה יעזור לך לספק למתווך אסמכתא חשובה.

3. ניהול רגשות. רום כנרת בלוג
ברוקר בדרך כלל מתמודד עם קונפליקטים רבים בו זמנית ויוכל להגיב בצורה הטובה ביותר לסוכן שמתקשר בצורה אובייקטיבית. שקול לפרוק רגשות מחוץ לתיווך לצד שלישי מהימן ואובייקטיבי.

4. העברה של קונפליקט בעבר. ה
קבל כל החלטה או החלטה בכתב. אם אתם מגיעים למבוי סתום, זכרו שהתיווך הוא עסק, ובסופו של דבר אתם (כנראה) עצמאים. אם תבחר לעזוב את התיווך, בלי להצביע אצבעות, הודע לסוכנים האחרים שאתה עוזב ושאתה רוצה לשמור על הקשרים העסקיים הטובים שיצרת.